Adana Kozan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Adana Kozan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri, çalışma saatleri, poliklinikleri, doktorların listesi, laboratuvar tetkik, tahlil sonuçları öğrenme ve randevu alma sayfası.

Kurum Adı: Adana Kozan Devlet Hastanesi.

Telefon: (0322) 515 83 06

Poliklinik Çalışma Saatleri: 08:00 – 12:00 / 13:00 – 16:30

Web Sitesi: http://kozandh.saglik.gov.tr/

Adres: Karacaoğlan Mahallesi, Feke caddesi No:1/150, 01510 Kozan/Adana

Adana Kozan Devlet Hastanesi Poliklinikleri: 

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Diş Hekimi Polikliniği, Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Göğüs Hastalıkları Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği, Pratisyen Polikliniği, Radyoloji Polikliniği, Tıbbi Biyokimya Polikliniği, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Polikliniği, Üroloji Polikliniği.

Adana Kozan Devlet Hastanesi Doktorları:

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doktorları: Dr. Özden Yıldızhan, Uzm. Dr. Safiye Çulhaoğlu.
Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları: Op. Dr. Kubilay Uçar, Uzm. Dr. Emre Bilgin.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktorları: Uzm. Dr. Tugay Tepe.
Diş Hekimi: Dt. Ali Mutlu Demiroğlu.
Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları: Uzm. Dr. Muhammed Mirğan Polat, Uzm. Dr. Süveyda Kınalı Gözüküçük, Uzm. Dr. Fatih Yıldız.
Genel Cerrahi Doktorları: Dr. Mehmet Korkmaz, Uzm. Dr. Ali Yarçe.
Göğüs Hastalıkları Doktorları: Uzm. Dr. Reyhan Yıldız.
Göz Hastalıkları Doktorları: Uzm. Dr. Salih Yıldırım, Dr. Evrim Tarkan.
İç Hastalıkları Doktorları: Dr. Nazım Gözcü, Uzm. Dr. Mehmet Suat Yalçın, Uzm. Dr. Süleyman Can, Dr. Hakan Yılmaz, Dr. Erdal Ersalan, Dr. Ece Esin, Uzm. Dr. Murat Köksal, Uzm. Dr. Ceren Göker, Dr. Ali Selvitopu, Dr. Ayhan Serintürk.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları: Op. Dr. Orhan Narpay, Op. Dr. Emre Destegül.
Kardiyoloji Doktorları: Dr. Burcu Günsoy, Uzm. Dr. Durmuş Yıldıray Şahin.
Kulak Burun Boğaz Doktorları: Uzm. Dr. Nur Yücel Ekici, Op. Dr. Fazlı Aslan.
Nöroloji Doktorları: Uzm. Dr. Günseli Ekinci.
Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları: Uzm. Dr. Bülent Güneri.
Pratisyen Doktorları: Dr. Ayça Açıkgöz.
Radyoloji Doktorları: Uzm. Dr. Mustafa Kemal Demirel, Uzm. Dr. Okan Gürkan, Uzm. Dr. Memik Teke, Uzm. Dr. Ayşe Selcan Koç Akın.
Tıbbi Biyokimya Doktorları: Uzm. Dr. Mete Sabri Güngören.
Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktorları: Uzm. Dr. Şamil Şaşoğlu.
Üroloji Doktorları: Uzm. Dr. Şamil Şaşoğlu, Uzm. Dr. Sevgin Yılmaz.

Telefonla Randevu Almak İçin: TIKLAYIN

İnternetten Randevu Almak İçin TIKLAYIN

Laboratuvar Tetkik ve Tahlil Sonucu Almak İçin TIKLAYIN

Hastaneyi Haritada Görmek İçin TIKLAYIN

Hastane Hakkında: 

Adana ilinin Kozan ilçesinde 1974 senesinde hizmete başlayan İlçe Devlet Hastanesi, 45 dönüm olan bir arazi üzerine inşa edilmiş ve 50 yatak ile hizmet vermeye başlamıştır. Yatak sayısı zamanla artarak 1985 yılında 75’e çıkmıştır. Yıllar geçtikçe artmaya devam eden yatak sayısı 2002 yılında 100 yatağa, 2004 yılında ise yeni bir ek binanın da eklenmesi ise 125 yatağa ulaşmıştır. Hastane dışında semt polikliniği olarak da hizmetlerine devam etmektedir.

Kozan İlçesi Devlet Hastanesinin 2012 yılında TOKİ inşaatı başlamıştır. Başlayan bu inşaat 3 yıl içerisinde tamamlanarak 2015 yılında bitmiştir. 2016 yılının Ekim ayında yeni hizmet binası olan ve 22,629 metre kare üzerine kurulan hastanenin toplam oturum alanı 4165 metre karedir. Hastanenin tüm odası nitelikli oda özelliğindedir ve her odada tuvalet ile banyo yer almaktadır.

5 kat yataklı kliniklerden meydana gelen bina, 5 SDL odalı ameliyathanelere sahiptir. Erişkin ve buna ek olarak yeni doğan yoğum bakımlarına sahip olan hastanenin merkez laboratuvarı, görüntüleme merkezi, eczanesi, 14 yataklı olan diyaliz ünitesi, 42 tane poliklinik odası, tek kişilik özelliğe sahip özel doğum odası, 10 ünitelik diş bölümü, acil bölümü, her katta özel olarak bekleme salonu, otoparkı, hem bina içinde hem de bahçede olan kafeteryası yer almaktadır. Bu özelliklere ve donanımlara sahip olan hastane, 2016 yılının Ekim ayında hasta kabulüne başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Dönüşüm Programı çerçevesinde verilen hizmetlerin tamamı Kozan Devlet Hastanesinde de verilmektedir. ‘’ Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir.’’ sloganı ile 7/24 hizmet veren Kozan Devlet Hastanesi, kesintisiz ve güvenilir hizmetlerine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. adana-kozan-devlet-hastanesi-randevu-alma-sayfasi Adana Kozan Devlet Hastanesi Randevu Alma için yorumda bulun

    Adana Kozan Devlet Hastanesi Randevu Alma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adana Kozan Devlet Hastanesi Randevu Alma için ilk yorumu yapabilirsin.