Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi adresi, yol tarifi, iletişim bilgileri, telefon numarası, çalışma saatleri ve doktorların listesi gibi bilgilere ulaşıp zaman kaybı yaşamamanız adına altta detaylandırdığımız bilgileri okumanızı önemle rica ederiz.

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi Açılış Kapanış Saatleri

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi açılış saati gününe göre değişiklik göstermektedir, üstte de iletildiği gibi bazı günler yaşlılar için verilen evde bakım hizmeti amacı ile ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi doktorunuzun sizin sağlık ocağında olacağınız vakitte orada olup olmadığını öğrenmek adına randevu almanız gerekmektedir.

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi adresinize en yakın kayıt olduğunuz ve size atanan uzman doktor tarafından muayene olabileceğiniz rahat temiz ferah bir ortam sağlamaktadır. Genel açılış amaçları hastanede ayakta tedavi olabilecek hastaların yoğunluğunu azaltıp hizmet kalitesini yükseltmek adına devletimizin aldığı bu karar neticesinde hizmet vermektedir. Genel olarak uzman doktorların hizmet verdiği sağlık ocakları bazı günler evde hizmet dolayısı ile doktorların ev ziyaretlerine istinaden daha geç randevu almaktadır.

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alırım

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi ‘inden randevu almanın birkaç yolu bulunmaktadır, öncelikle internetten MHRS hastane randevu sayfasından kendi oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş sağlayıp istediğiniz gün ve saat için aile hekiminizden randevu alabilirsiniz.

 

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi laboratuvar sonuçlarınızı genelde akşam saatlerinde sağlık ocaklarını gezen seyyar bir aracın ilgili örnek merkezine götürüp sisteme aktarması akabinde sonuçları 2 gün sonra almanız mümkündür, tahlil sonuçlarınızı doktorunuz yorumlayıp durum ile alakalı yapacaklarınızı size aktaracaktır.

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi kapanış saatleri genelde tüm sağlık ocakları gibi 17.00’dir, saat 12.00 ile 13.00 arası öğle arası olduğundan dolayı ilgili hemşire ve doktorlar yemek arasında olacaklardır.

Bunun dışında Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi randevunuzu telefonunuzdan 182 nolu hastane randevu merkezini arayıp istediğiniz uygun saat için randevu alabilirsiniz.

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi aile hekiminiz sizin ayakta tedavi uygulamalarınızı ve geçirdiğiniz hastalık ile alakalı size ilaç, iğne ve kan tahlili yapma gibi işlemleri sağlık ocağında sağlamaktadır.

Genel olarak Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri sabah saat 08:00 12:00 ve 13:00 , 17:00 saatleri arasındadır , üstte de iletildiği gibi hastane randevu sistemine girildiğinde güncel saatler gözükecektir.

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi ve diğer sağlık ocaklarında kesinlikle muayene ücreti yoktur, Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti talep edilmesi durumunda bakanlığın ilgili birimine şikâyette bulunabilirsiniz.

Sağlık ocakları, Pazar günleri haricinde haftanın 6 günü 08:00 ve 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

İletişim Bilgileri

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi Telefon: 0216 471 52 48

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi Adres: Ferhatpaşa Mahallesi Gazipaşa Caddesi Yolcu Sokak No:3

Size en yakın sağlık ocağını web sitemiz üzerinden öğrenebilir veya arama butonundan size en yakın sağlık ocağını sorgulayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi tahlil sonuçları,

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri,

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi randevu,

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi laboratuvar sonuçları,

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi adres,

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi telefon,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.