Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kurum Adı:Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları EAH
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Teyyaredüzü Mah. Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:333
Telefon:0 (454) 216-1108


40.91080938.350164

Kurum Hakkında

Çağdaş tıp cihazlarıyla donatılmış, fizyolojik imkanları bakımından da son aşama şık bir hastane olan ve Karadeniz Bölgesinde tek olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 150 yatak kapasite ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Giresun şehrinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir