Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Gazi Osman Paşa Mh. Ankara Cd. No:16-A
Telefon:0 (312) 485-2005


39.79980032.804908

Kurum Hakkında

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını itimat ve rahatlık dolu bir ortam içinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi çoğaltmak ve kusursuz hasta-hekim iletişimi gerçekleştirmek adına, 02-01-2009 tarihinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı mevzusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, devamlı eğitim, değişiklik ve gelişim içerisindeyiz.

Dönemin teknolojisini takip ederek, yüksek kalitede ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize kolay erişim sağlamak kalite politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirmiş olduğu sorumluluğun bilincinde hareket ederek ilkin insan temel anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten kalite politikasıyla etkinlik gösteriyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir