Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7
Telefon:0 (242) 345-4700


36.91737830.674994

Kurum Hakkında

Batı Akdeniz’in ilk özel tüp bebek merkezi olan Antalya IVF 2000 senesinde kurulmuştur. TUV tarafınca kesintisiz olarak denetlenen ISO 9001 belgeli kalite yönetim sistemi 2007 yılından beri kullanılmaktadır. Toplamda 7’si doktor olan 35 kişilik ekibe haiz olan Antalya IVF de temel felsefe hastayı minimum yoran, en kolay yöntemlerle sıhhatli çocuk sahibi olmayı sağlamaktır.

Merkezimiz, Antalya’nın Burdur yolu girişinde. Antalya Havaalanına ortalama 15 km uzaklıkta olup şehirlerarası otobüs terminaline ise 500 metrelik adım atma mesafesindedir. Merkezimize kent dışından gelen hastalarımız için konuk evimiz hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Tüp Bebek

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir