Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı:Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kent:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A
Telefon:0 (382) 212-1808
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


38.38044034.027825

Kurum Hakkında

Başak Çocuk Hastalıkları Tıp Merkezi 2005 Ekim ayında sıhhat sektöründe geleceği bugünden yaratmak, çocuk sağlığı alanında en iyi hizmeti sunmak ve yaşam standardını yükseltmek amacıyla Aksaray’da faaliyete geçmiştir. Merkezimiz kalite, informasyon, itimat ve deneyimi ilke olarak benimsemektedir. Müessese gayemiz “geleceğimizin garantisi çocuklar” prensibine dayanmaktadır. Alanlarında eğitimli kadromuz, Çocuk sağlığı ve Hastalıkları branşında hizmet veren uzman hekimlerimiz; doğru tanı, uygun tedavi, kafi informasyon akışı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmektedir. Hizmette devamlı yüksek standartlara erişme arzusuyla kurulan merkezimiz, bu sorumluluğun verdiği güçle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Her gün 24 saat çocuk hastalıkları branşında deneyimli hekimler itina ile görevlerini sürdürmektedir. Merkezimizde dört çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, bir de klinik mikrobiyoloji uzmanı hekim bulunmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği’ ne başvuran hastalar bekletilmeden çocuk hemşiresi tarafınca hazırlandıktan sonrasında uzman doktor tarafınca kafi vakit ayrılarak muayene edilmekte, son teknolojik gelişmelere paralel olarak lüzumlu laboratuvar ve radyolojik incelemeler yapılarak hastalığın teşhisi konulmakta, ayakta ya da yatırılarak tedavileri sağlanmaktadır.

Merkezimizde hasta odalarımız için her türlü konfor ve rahat düşünülmüştür. Odalarımızda buzdolabı, tv ve telefon mevcuttur. Yataklı servisimizde yatırılan çocuklarımıza dikkat, ilgi ve özenle hekim, hemşire ve öteki destek sıhhat çalışanı ile servis hizmeti verilmektedir. Ek olarak, her türlü tetkikin yapıldığı çağdaş tıbbın gerektirdiği cihazlarla donatılmış ultrason, radyoloji ve laboratuvar ünitelerimiz mevcuttur. Mikrobiyoloji laboratuarımız sıhhat bakanlığınca ruhsatlandırılmıştır. Hastalarımız için acil servisimiz faaliyettedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi, Aksaray şehrinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir