Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adalet sarayı Karşısı
Telefon:0 (224) 251-5000


40.19353429.069198

Kurum Hakkında

Bursa tüp bebek, adını almış olduğu şehrimizde ilk tüp bebek uygulamasını icra eden ekibin merkezidir. Adımız Bursa bu sebeple biz bu şehrin tüp bebek merkeziyiz. Hizmetlerimize burada başladık burada devam edeceğiz. Yılların birikimi olan deneyimlerimizi sizinle paylaşmak için buradayız. Bu sebeple biz Bursa’yı seviyoruz ve sizlerle beraber daha fazlaca başarıya koşmak en büyük hedefimiz. Biz Bursa da her şeyin en kaliteli, en uygun şartlarda yapılabileceğini biliyoruz.

Teknolojik şartlarımızla hastalarımızın başka şehirlerdeki arayışlarına son vermek istiyoruz. Iyi mi Türkiye’nin en büyük 4. şehri isek, en büyük yatırımlara ev sahipliği yapıyorsak çocuk sahibi olmak için arayışlarımız niçin başka şehirlerde asla düşündünüz mü? aynı teknolojisi ve kafi deneyimi olan Bursa Tüp Bebek ünitesi olarak, evinizde tedavi olmanız için dünya teknolojisini ayağınıza getirdik. Bursa Tüp Bebek Merkezi olarak siz değerli üyelerimizin tüm gereksinimlerinize yanıt verebilecek teknik ve fiziki şartlara haiz olması yanında, parasız danışma ile tüm problemlerinize ışık tutmak amacındayız.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir