Özel Damla Üroloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Damla Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2
Telefon:0 (212) 664-4248
Web Sitesi:www.damlauroloji.com.tr40.99534328.911177
Kurum Hakkında

Büyük sıhhat tesislerinin hızla arttığı günümüzde Damla Üroloji ve Taş kırma Merkezi felsefe olarak spesifik bir konuda hastalarımıza butik hizmet sunmak ve başvuran her hastaya yeterli vakit ayırarak tedavilerini takip etmek üzere Nisan 2007 tarihinde kurulmuştur.

Tıp alanında giderek alt dallar ve bölümler oluşmakta ve her bir bölümde kaliteli ve güncel hizmet verebilmek için ilgili konuya hususi alaka ve vakit ayırmak gerekmektedir. Bu düşünceden hareketle kurulan Damla Üroloji Merkezi fazla muhtelif konuları ve hastalıkları barındıran üroloji alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Faaliyete geçmesinden kısa bir süre içerisinde Merkezimize olan alaka ve hasta memnuniyeti kararlarımızın doğruluğunu bize göstermiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Üroloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • ESWL

Özel Damla Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Damla Üroloji Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir