Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Uçbağlar Mh. Buhara Cd. Çevreyolu Üstü No:69A
Telefon:0 (422) 323-9093


38.354367538.3350777

Kurum Hakkında

Doğufertil Tüp Bebek Merkezi 2006 yılının başlangıcında Malatya’da averaj 15 kişilik medikal, yönetimsel ve destek personelle hizmete adım atmıştır. Doğufertil Tüp Bebek merkezinde çocuk özlemi duyan çiftler sevindirilmiş, onların bu haklı istekleri yerine getirilmiştir. Hamile kalan ailelerin büyük bir kısmı mikroenjeksiyon, in vitro fertilizasyon, embryo dondurma çözme ve aşılama şekilleri ile sonuca ulaşmışlardır. Alışılagelmiş olan ve başta adam infertilitesinde %80 başarı elde edilmiş klasik mikroenjeksiyon yöntemi ve maliyeti daha düşük olup hastayı sıkıntıya sokmayan aşılama şekillerinin yanında, Doğufertil Tüp Bebek merkezinde klasik tedaviyi destekleyici yöntemlerde uygulanmaktadır.

Doğufertil Tüp Bebek merkezi, hasta psikolojisinden anlayan ekibiyle, ticari bir merkezden değişik bir tablo çizmektedir. Başka merkezlerde birçok denemesi olan ve zor hasta grubu olarak tarif edilen hastaların hamile kalmasında yaşanmış olan mesleki doygunluk, çalışanları kendileriyle yarışır bir hal içine sokmuştur. Görülen o ki Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Malatya bölgesinde yapmış olduğu hizmetler ve genişleyen ekibiyle uzun seneler başarılarına başarı katmaya, insanları mutlu etmeye devam edecektir.

İlgili Makaleler

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres benzer şekilde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir