Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

Kurum Adı:Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8
Telefon:0 (262) 333-0026
Web Sitesi:ozelizmitkdm.com


40.76309929.929621

Kurum Hakkında

İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için ihtiyaç duyulan her detay üstünde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona büyük ehemmiyet verilen İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinde, manüel dezenfeksiyonun yanı sıra tüm hasta yatakları yüksek sıcaklıkta su püskürtme sistemi ile yıkanabiliyor.

Bilgisayar teknolojisinin son aşama etkin olarak kullanıldığı İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinde, Hastane Data Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılıyor. Bu yazılım, hem hasta bilgilerinin hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar neticeleri şeklinde bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlıyor. Bu sistemle doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabiliyor. Ek olarak kâğıt dolaşımı ve siyaset en aza indiriliyor, hasta yakınlarının uğramış olduğu süre kaybı ortadan kaldırılıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir