Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Karşıyaka Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Yalı mah.Caher Dudayev Bul. No:71
Telefon:0 (232) 362-5454


38.47241227.084609

Kurum Hakkında

Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında ortalama 25 senedir hizmet vermektedir. Bilhassa günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat tedavisinde PRK, LASİK yada LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser tedavisine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır. Laser yada Keratotomi operasyonlarından yararlanamayacak düzeyde yüksek gözlük numarasına haiz hastalarda göz içine lens yerleştirmek suretiyle tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Katarakt operasyonlarımız iğnesiz ve de dikişsiz olarak FAKO yöntemi ile yapılmakta ve hastalarımız en kısa sürede görsel fonksiyonlarına tekrardan kavuşmaktadır.

Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve tedavisinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer lüzumlu ise Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.

Tüm bunlara ilave olarak YAG laser, B-Scan Ultrasonografi, Pakimetri, Biometri, Kornea Topografisi de incelem ve tedaviye yönelik teknolojilerimiz arasındadır.

Ek olarak Lens Merkezimiz hastalarımızın konfor ve estetiği için hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir