Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Lüleburgaz
Adres:Ayvalı yolu 4. km
Telefon:0 (288) 417-0707


41.40643427.285047

Kurum Hakkında

Merkezimiz Kırklareli Lüleburgaz İlçesinde 2002 senesinde faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup son olarak teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna organik olarak kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 48+2 tane Hemodiyaliz aleti mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı aygıt ve bölümler bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı tv, gazete ve dergi benzer şekilde aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve görkemli manzarası ile hastalarımıza rahat bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ek olarak diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yiyecek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden yada yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrardan evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres benzer şekilde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir