Özel Maçka Emar Polikliniği

Kurum Adı: Özel Maçka Emar Polikliniği
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1
Telefon:0 (212) 231-2837
Web Sitesi:www.emar.com.tr41.04531928.993911
Kurum Hakkında

Son 30 yılda teknolojideki gelişmeler tıbbi görüntülemede birebir karşılığını bulmuştur. Radyoloji günümüz tıbbının öncelikli, vazgeçilmez branşlarından biri haline gelmiştir. Maçka Emar, 1988 yılında faaliyete geçti.

Maçka Emar yıllar boyunca hastalara yararı olabilecek birçok tıbbi teknolojik yenilikleri Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşadı. Bunun yanı sıra, konusunda uzman hekim ve muavin sıhhat personeli ile Türkiye’nin en mühim radyoloji merkezlerinden biri oldu.

Sistemlerin yeni geliştirilen donanım ve yazılımları da yakından takip edilmekte ve hastalarımızın yararına sunulmaktadır. Bunları yaparken bilimsel etiğe sadık kalınmış olup, yeniliklerin bilimsel getirisi esas alınmıştır.

Maçka Emar’da Türkiye’nin mühim klinisyen ve cerrahları ile işbirliği yaparak, poliklinik hizmeti de verilmektedir. Bir butik klinik olarak çalışmalarına devam eden merkezimiz gelecekte de aynı prensipleri sürdürecektir. Doktorların ve hastalarımızın bize olan güven, saygı ve sevgisini devam ettirebilmek önceliğimizdir.

Özel Maçka Emar Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Maçka Emar Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir