Özel Mersin Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Mersin
İlçe:Toroslar
Adres:Sıhhat Mah. GMK Bulvarı No:108
Telefon:0 (324) 322-0099


36.81131334.623288

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz 01.10.2002 tarihinde 40 tane Hemodiyaliz makine ve hasta yatağı ile 240 hastaya hizmet verebilecek kapasite ile faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bu yana bilimsel ve teknolojik gelişimleri yakından takip ederek hastalarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmelerini amaçlayan merkezimiz, bununla beraber sağlıkları ile birlikte yaşama sevinçlerini de kaybeden diyaliz hastalarımızı tekrardan hayata bağlamayı ilke edinmiştir. Bu anlamda iyi mi en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz örnek bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır.

Diyaliz Merkezimiz 30+1 makine ruhsatı ile Mersin İlinde diyaliz makine kapasitesi en yüksek diyaliz merkezi unvanını taşımaktadır. Merkezimizde üç ayrı tedavi seansı mevcut olup sero negatif ve sero pozitif hastalarımız ayrı ayrı seanslarda tedavi görmektedirler. Elektrik kesintilerinde devreye giren 165 KW lık jeneratörümüz ve merkezimizdeki tüm elektrik – elektronik sistemleri korumuş olan 100 KWA lık UPS (Güç deposu) ile hizmetimiz asla aksamadan devam etmektedir.

Diyaliz Merkezimizde tedavi gören hastalarımız klimalı çağdaş servislerimizle güvenli bir halde evlerinden alınıp diyaliz merkezimize getirilirler. Hastalarımız, hemodiyaliz tedavileri süresince, yalnız kendilerine ilişik olan uydu sistemine bağlı tv ve kablosuz web hizmetimiz ile sıkılmadan zaman geçirebilmektedirler. Ek olarak isteyen hastalarımıza kütüphanemizde mevcut olan gazete, mecmua ve kitaplardan istedikleri sağlanarak keyifli bir hemodiyaliz süreci geçirmelerine destek olmaktayız. Hemodiyaliz tedavisi devam eden hastalarımız kendilerine sunulan varlıklı yiyecek ikramlarımızdan tercihlerde bulunarak faydalanabilmektedirler. Hemodiyaliz tedavisi tamamlanan hastalarımız yeniden klimalı çağdaş servislerimizle güvenli bir halde evlerine bırakılmaktadırlar.

Diyaliz Merkezimiz, birçok merkezde olmayan ISO 9D01 – 20D0 Kalite Sistem Yönetimiz Sertifikası, ISG Risk Yönetimi Sertifikası ve Hijyen Yönetimi Sertifikasına haizdir.

SSK, TC Emekli Sandığı, Bağkur, Resmi Kurum ve tüm Mırtdışı Mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet veren Diyaliz Merkezimizde, tedavi gören hastalarımızdan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Mersin Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir