Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ragıp Tüzün Caddesi No:39 Yenimahalle
Telefon:03123156969
Web Sitesi:rfm.com.tr39.96240432.815559
Kurum Hakkında

2008 yılının ağustos ayında hizmete açılan binamız, tüm Ankara’nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir. Hastalarımız için evinden basit ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta atama hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası yine evine bırakılır.

Tüm tetkikler, çağdaş cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda biyokimya uzmanı doktorumuz ve biyoloğumuz tarafından yapılabilmektedir. Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Siz ve yakınlarınız gazete, mecmua ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir