Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ragıp Tüzün Caddesi No:39 Yenimahalle
Telefon:03123156969
Web Sitesi:rfm.com.tr


39.96240432.815559

Kurum Hakkında

2008 yılının ağustos ayında hizmete oluşturulan binamız, tüm Ankara’nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir. Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir halde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası yine evine bırakılır.

Tüm tetkikler, çağdaş cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda biyokimya uzmanı doktorumuz ve biyoloğumuz tarafınca yapılabilmektedir. Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, tv seyredip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Siz ve yakınlarınız gazete, mecmua ve kitap okuyarak, tv izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir