Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Selahattin Eyyübi Mah. Turgut Özal Blv. No:66/A
Telefon:0 (412) 237-8080


37.93194740.198794

Kurum Hakkında

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi dünya standartlarına uygun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon B Tipi Tıp Merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Hedefimiz çağdaş ve geleneksel tıbbın gereklerine uygun olarak, son olarak teknolojiye haiz fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak hastalarımızı kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir