Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası

Kurum Adı: Tepecik EAH Bornova Ek Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik mah. Endüstri cad. no:7
Telefon:0 (232) 374-3856
Web Sitesi:tepecikeah.saglik.gov.tr38.45452627.204913
Kurum Hakkında

İzmir’de kapanan Şifa Hastanesi binaları kamuya ve halka kazandırılırken Bornova’da bulunan İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, İzmir Şimal Halk Hastaneleri Birliği Umumi Sekreterliği’ne bağlı Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne devredilerek Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Verilen sıhhat hizmetinin hususi hastane değil de halk hastanesi hizmetine dönüştüğünü, MHRS ile kolayca randevu alınarak bu hastanelerde hususi hastane konforunda halk sıhhat hizmeti verilmektedir.

SBÜ Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezinde Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Jinekoloji- Onkoloji ve umumi kliniklere ait 6 tane servis bulunmaktadır. Aynı zamanda Erişkin, Çocuk, Yenidoğan Yoğun bakım servisleri, Koroner Anjiyo, Endoskopi-ERCP, Tıbbi Onkoloji, Genetik Laboratuvarı, Kronik Diyaliz Ünitesi, son teknoloji cihazlarla donatılmış Görüntüleme, Nükleer Tıp ve Laboratuvar birimleri hizmet vermektedir.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası, İzmir ili Bornova ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir