Borçka Devlet Hastanesi

Kurum Adı:Borçka Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:Artvin
İlçe:Borçka
Adres:Aksu Mah. Sigorta Cad.
Telefon:0 (466) 415-2575


41.35466741.680091

Kurum Hakkında

1989 senesinde 110 yatak kapasiteli SSK bölge hastanesi olarak hizmet vermeye adım atmıştır. 2005 yılından itibaren 130 yataklı Borçka Devlet Hastanesi olarak 22 senedir hizmet vermekde ve hala vermeye devam etmektedir.

Acil birimi iki ayrı müşahede odası, 1 pansuman odası ve 1 poliklinik olarak 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Laboratuar biriminde 24 saat kesintisiz hizmet vermekte olup mesai saatleri içinde poliklinik hastalarının tahlil neticeleri aynı gün içinde sonuçlandırılmaktadır. Hastanemiz tam otomasyon sistemiyle çalışmakta olup, hastalar tahlil neticelerini Hastane Web Sayfasından online olarak almaktadırlar.

İlgili Makaleler

Röntgen birimi olarak iki ayrı röntgen odası ve hasta bekleme salonundan oluşmaktadır. Poliklinik hizmeti için ayrılmış olup toplam 10 tane poliklinik odası bulunmaktadır. Yatan hasta servislerimiz a blokta bulunmaktadır. A blok 3. kat hanım hast. Ve doğum servisi ve çocuk hast. Servisi olarak hizmete hazır hazır bir halde beklemektedir. Sadece uzman doktor olmaması sebebiyle hizmet verilememektedir. A blok 2. kat genel cerrahi ve üroloji servisi bulunmaktadır. Hastanemiz 2006 yılından itibaren ıso 9001–2008 kalite yönetim sistemi şartları doğrultusunda hizmet vermeye başlamış olup yatan hasta odalarındaki yatak sayısını 2’ye düşürerek hasta memnuniyetini yükseltmeye iş yapmaktadır. A blok 1. kat dahiliye ve göğüs hastalıkları servisinde toplam 13 hasta odası bulunmaktadır. Doğumhane b blok 3 katta bulunmaktadır ve hanım doğum servisine bağlı olarak hizmet vermektedir

Genel ameliyathane birimi b blok 2. Katta bulunmakta, iki ayrı ameliyat odası ve ameliyat masası ile hizmet vermektedir. İdari birim b blok 4. Katta bulunmaktadır. İdari katta başhekimlik; başhemşire müdür, müdür yardımcıları ve öteki hizmet birimleri bulunmaktadır. •Eczane ve imalathane c blok zemin katında bulunmaktadır.

C blok zemin katta diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Diyaliz ünitesi 2007 senesinde açılmış olup 6 hemodiyaliz aleti ile ilçemizde bulunan diyaliz hastalarına en iyi kalite ile hizmet vermektedir. D blok 3. katın bir kısmı; arşiv olarak kullanılmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Borçka Devlet Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Borçka Devlet Hastanesi, Artvin ili Borçka ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir