Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

Kurum Adı: Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak
Telefon:0 (216) 349-5151
Web Sitesi:www.gelisimlab.com.tr40.98482229.039021
Kurum Hakkında

Gelişim Tıp Laboratuvarları 8 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da Kızıltoprak’ta kurulmuştur. 2001 yılında, TSE’den ISO 9000 Nitelik Sistem Belgesi’ni almıştır. Bu belgeyi ilk saha Türkiye’deki iki tıbbi laboratuvardan birisidir. Bugün gelinen noktada Gelişim 5490 üzerinde doktorun laboratuvar olarak tercih ettiği, 300 civarında sıhhat kuruluşunun merkez laboratuvarı durumuna gelmiş olan, yüksek prestijli ve büyüme süreci ivme kazanan bir laboratuvar durumundadır.

Gelişim Laboratuvarları’nın merkezi, 2011 yılına kadar Kızıltoprak’ta ilk kurulduğu binada faaliyetine devam etmiştir. 2011 yılında, Sıhhat Bakanlığı’nın yaptığı bazı düzenlemeler nedeniyle, Bağdat Cd. üzerinde, Fenerbahçe Stadı hizasında bulunan ve Kızıltoprak THY bitişiğindeki yeni merkezine geçmiştir.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir