Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Erzurum
İlçe:Yakutiye
Adres:Lalapaşa Mh. Çaykara Cd. Kara Veli Sk. No:1
Telefon:0 (442) 233-4590


39.90936341.267087

Kurum Hakkında

2007 Yılı Eylül ayına kadar Erzurum Numune Hastanesine bağlı Diş Tedavi ve Protez polikliniği olarak hizmet veren Kurumumuz Esenlik Bakanlığınca toplum ağız ve diş sağlığı standartlarının yükseltilmesi amacıyla diş hekimliği hizmetlerinin iyileştirilmesi ve tüm ülkeye yaygınlaştırılması hedefi doğrultusunda Dere mahallesi Saraybosna caddesinde temin edilen geçici binada hizmet vermeye adım atmıştır.

Merkezimizin hekim ve ünit sayısının yanı sıra İlimiz ihtiyacı göz önünde bulundurularak ünit sayısının artırılması talep edilmiş ve 52 birim çıkarılmış B-Grubu ADSM’dir. Açıldığı dönemde kiralama ile temin edilen geçici binada hizmet vermekte olan Merkezimiz Çaykara caddesinde bulunan (Numune Hastanesi yeni bina Zemin kat) binaya taşınmıştır. Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2012 Senesinde Esenlik Bakanlığınca 873 m2 üzerine inşa ettirilen 4 düzgüsel kat ile 233 m2 lik çatı katından oluşan Çaykara caddesindeki toplam 3725 M2 kapalı alana haiz binaya (İdari birimler hariç) taşınmış ve bu binada hizmete devam etmektedir.

Ek olarak Merkezimiz Hizmet Binası haricinde Palandöken İlçesinde Adnan Menderes ve Yıldızkent, Aziziye İlçesinde (Dadaşkent) Saltuklu, ve Erzurum Ceza ve İnfaz kurumu bünyesinde Diş Poliklinikleri bulunmaktadır. Merkezimiz İdari Birimleri Poliklinikler binası bitişiğinde bulunan binanın ( Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi ek binası) Zemin katında Hizmet vermektedirler. Merkezimiz Poliklinik Hizmet binasının yetersiz olması sebebiyle Merkezimize ilişik İdari Bölüm ve Birimlerimiz Merkezimiz bitişiğinde bulunan (Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek bina) binanın zemin katında yer almıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir