Göle Devlet Hastanesi

Kurum Adı:Göle Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:Ardahan
İlçe:Göle
Adres:Oltu Cad. No:1 Göle
Telefon:0 (478) 411-2013


40.79346842.608459

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1957 senesinde Sıhhat Merkezi olarak yapılmıştır. Ortalama olarak 45000 nufusa hizmet vermektedir. Hastanede 2000 senesinde genel bir onarım yapılmış 2003 yılından itibaren Ameliyathane ve Labaratuar bölümleri oluşturulmuş ve mevcut bina fiziki bakımdan yetersiz kalmış 2005 senesinde yurttaş devlet işbirliğiyle ek bina yapılmış ve eski Sıhhat Ocağı binasıyla birleştirilerek hizmet alanı genişletilmiştir ve böylelikle fiili olan 25 yatak kullanılır hale getirilmiştir. Acil ve diyaliz ünitesi faaliyete geçirilmiştir. Hastanemiz mevcut 3 ambulans ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum

Göle Devlet Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göle Devlet Hastanesi, Ardahan ili Göle ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir