Özel Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Darüşşafaka FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Zümrütevler Mah. Mercan Sok. No:37
Telefon:0 (216) 457-9292
Web Sitesi:www.dsftr.com40.93670129.145833
Kurum Hakkında

Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, en son teknoloji ile 5 yıldızlı konaklama konforunu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden bir tanesidir. Her yaşta bütün gereksinim sahiplerinin hizmetinde olan Merkezde, bel, boyun, omuz, diz gibi ayaktan tedavilerin yanı sıra, 30 döşek kapasiteyle 24 saat yatarak bakım ünitesi hizmeti sunulmaktadır. Merkezde spinal kord yaralanmaları, baş travmaları, stroke (inme), post-polio sendromu, MS (multipl skleroz), öbür nörolojik, romatolojik tedaviler, ameliyat öncesi ve sonrası bütün ortopedik rehabilitasyonlar ile spor rehabilitasyonları, uzman hekimler ve fizyoterapistler tarafından tedavi edilmektedir.

Özel Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir