Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği

Kurum Adı: Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122
Telefon:4448891
Web Sitesi:www.dentakademi.com.tr40.93187429.136244
Kurum Hakkında

2013 yılında 7 üniteli bir poliklinik olarak Anadolu yakası Maltepe ilçesinde 3 diş hekimi tarafından Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurulmuştur.

Sürekli gelişim düşüncesindeki ekip, 2016 yılı başında tekrar Maltepe’de ISO 9001:2008 nitelik belgeli Türkiye’nin ilk A tipi ve en kapsamlı ağız ve diş sağlığı hastanesini kurdu.

1500 m2’lik alanda 1 ameliyathane, 1 sedasyon ünitesi, 2’si çene cerrahisi olmak üzere yekün 14 ünit, 25 hekim, teknoloji ürünü panaromik, sefalometrik ve 3D volümetrik tomografi ve röntgen cihazları ile hasta ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Yenilikçi tedavi metodları ile yeni teknoloji ürünleri kullanan Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, diş hekimliğinin bütün branşları ile çene cerrahisi, ağız ve diş sağlığı, restoratif diş tedavisi ve estetik gülüş tasarımı alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği, İstanbul ili Maltepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir