Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Çekmeköy
Adres:Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888
Telefon:0 (216) 415-5656
Web Sitesi:www.dialifediyaliz.com41.01815329.169629
Kurum Hakkında

Çekmeköy Diyaliz Merkezimiz, SGK anlaşmalı diyaliz merkezi olup 48 tane hemodiyaliz cihazı ile etkinlik göstermekte ve 250 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt bina ve donanıma sahiptir.

15 yılı aşkın süredir diyaliz tecrübesi olan diyaliz hekimlerimiz (iki hekim) ve tecrübeli diyaliz hemşirelerimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca merkezimizde hastalarımız için bir tane Uzman Dahil hastalıkları ve Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsultan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimizde 25 tane Braun Dialog marka hemodiyaliz cihazı 11 tane Fresenius 4008 S hemodiyaliz cihazı ve 12 tane Gambro marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır.

Merkezimizde 50 aygıt için üretim yapma kapasitesine sahip RO (Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük analiz ölçümleri tarafımızdan ve üç ayda bir olmak üzere de Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Ayrıca hastalarımız için diyaliz seansında gelişebilecek hipoglisemi ataklarını (şeker düşmesi) önlemek adına kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Diyaliz merkezimizde 4 tane servis aracı var olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası yine evlerine bırakılmaktadır. Bu servis aracı için hastalarımız için hususi olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmakta olup ayrım ücreti veya herhangi bir ad altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir