Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Küçük Çamlıca Mh. Libadiye Cd. No:66
Telefon:0 (216) 327-7757
Web Sitesi:www.dialifediyaliz.com41.00688429.072919
Kurum Hakkında

Dialife Transmed Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 27 tane hemodiyaliz cihazı ile 162 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt bina ve donanıma sahiptir. Dialife Transmed Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir.

20 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan sorumlu müdürümüz, tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve öbür sıhhat çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için bir tane Dahil Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Dialife Transmed Diyaliz Merkezimizde tamamı Nikkiso marka hemodiyaliz makinesi olmak üzere yekün 27 Tane hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır. 27 hemodiyaliz makinesi için üretim yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük su analiz ölçümleri tarafımızdan yapılmaktadır, ayrıca üç ayda bir Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Dialife Transmed Diyaliz Merkezimizde 2 tane servis aracı var olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası yine evlerine bırakılmaktadır. Bu servis araçları hastalarımız için hususi olup sunulan servis hizmeti karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmaktadır. Sunulan hizmet karşılığında ayrım ücreti veya herhangi bir ad altında ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Transmed Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dialife Transmed Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir