Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza
Telefon:0 (212) 615-3838
Web Sitesi:www.gopdiyaliz.com.tr41.05859728.908011
Kurum Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, 104 döşek kapasitesi ile Türkiye’nin en mühim diyaliz merkezlerindendir. 2002 yılında haziran ayında 10 döşek ile hizmet vermeye başlayan Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi kısa bir süre sonra 300 hasta kapasitesine ulaşarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen merkezlerinden biri olmuştur.

Bugün Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 104 döşek kapasitesi ve tam teşekküllü hastane desteğiyle yeni ve konforlu mekânında hizmet vermektedir. Diyaliz Merkezinde en son teknoloji ürünleri cihazlar kullanılmaktadır. Gaziosmanpaşa Hastanesi Diyaliz Merkezi’nde Nefroloji Uzmanı, deneyimli hekimler, hemşireler, sosyal hizmet uzmanı, diyetisyen ve psikologdan oluşan kadrosu ile hasta ve yakınlarının yanındadır.

Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi’nde Ücretsiz Fistül ameliyatları yapılmaktadır. Her hastaya hususi diyalizör kullanılmaktadır. Her hastaya hususi plazma TV’den hususi kulaklık yardımıyla televizyon seyredip vaktini sıkılmadan geçirebilme imkânı sağlanmaktadır. Hasta ve yakınlarına Diyaliz merkezinde bulundukları zamanı sıkılmadan geçirebilmeleri için şık ve ferah kafeteryamızda çay eşliğinde plazma ekranda TV izleme imkanıda sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir