Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4
Telefon:0 (312) 338-0000
Web Sitesi:www.nefrotek.com.tr39.99209432.876850
Kurum Hakkında

Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir.

2 Hekim, 5 Hemşire, Diyetisyen, Teknisyen, öbür muavin sıhhat personeli ve idari personel iç olmak üzere yekün 16 benlik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sıhhat hizmeti sunmaktayız. Ekip olarak amacımız hastalarımızın hayat kalitesini ve süresini arttırmaktır. Bu amaçtan yola çıkarak merkezimiz her geçen gün kendini yenileyerek hizmete devam etmektedir.

Hastalarımıza kaliteli tedaviyi uygulamak amacıyla tedavi sırasında kullanılan bütün malzemeler uzman kadromuz tarafından özenle seçilmektedir. Ayrıca diyaliz seansı esnasında hastalarımızın beslenme ile ilgili konuları danışabilecekleri diyetisyenimiz bulunmaktadır. Her seans, diyetisyenimizin de kontrolünde hastalarımıza yiyecek ve meşrubat servisi yapılmaktadır.

Bütün halk sıhhat kuruluşları ve sosyal emniyet kurumu (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) ile anlaşmamız mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Nefrotek Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir