Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Türkmenbaşı Blv. Huzurevleri Mh. 128 Sk. Akgül 5 Sitesi C Blok No:3
Telefon:0 (322) 248-0240
Web Sitesi:www.rts.com.tr
Kurum Hakkında

RTS Seyhan Diyaliz Merkezi 2006 yılında kuruldu. Nefroloji uzmanı yönetiminde yekün 28 çalışanı ile Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri üç seans Salı, Perşembe, Cumartesi günleri iki seans Hemodiyaliz ve Periton Diyalizi hizmeti vermektedir. Merkezimiz Çukurova İlçesinde Türkmenbaşı Bulvarı yolu üzerinde Hususi Bilfen Lisesi karşındadır. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti hususi servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Yaz Sezonu boyunca Tekir, Pozantı yaylalarına hasta servisimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi RTS Seyhan Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir