Özel Viva Polikliniği

Kurum Adı: Özel Viva Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Concepta Plaza B Blok Kat 4
Telefon:0 (212) 863-3090
Web Sitesi:www.vivaestetik.com41.01674628.646636
Kurum Hakkında

Müşterilerine aile sıcaklığı sunmayı ilke edinmiş kliniğimiz, 2004 yılında Viva Güzellik Merkezi adıyla Mimaroba / Büyükçekmece’de kuruldu. Sektörde suistimallerin artması sonucu, TC Sıhhat Bakanlığı’nın yönetmelik değişikliğine gitmesi nedeniyle, merkezimiz ‘Poliklinik’ unvanı almaya hak kazandı.

Mevcut alıcı portföyümüzün aka kısmının İstanbul’un çeşitli semtlerinden gelmesi, sizlere daha yakın ve daha çağdaş bir binaya taşınma zorunluluğu doğurdu ve Aralık 2011 itibariyle yeni adresimize taşındık.

Vizyonumuzda en esas prensibimiz; estetik ve güzellikle konusunda dünyadaki gelişmeleri takip edip, bu gelişmelerden ilk evvel kendi hastalarımızın en müsait fiyata ulaşmalarını sağlamaktır.

Özel Viva Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Viva Polikliniği, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir