Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Yeni Mecidiyeköy Dahil Hastalıkları Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy
Telefon:0 (212) 272-1868
Web Sitesi:yenimecidiyekoy.comHata Bildir41.06913429.002171
Kurum Hakkında

2002 yılından bu yana faaliyette olan kliniğimiz 2007 Haziran ayında Dahil Hastalıkları Merkezi olmuştur. Sıhhat hizmetlerini, güvenilir, basit ulaşılabilir ve müsait fiyatla verdiğimize inanıyoruz. Merkezimiz Çevre ve Aksoy Hastaneleri ile Profilo Alışveriş Merkezi arasında, Tertip Laboratuvarı arkasındadır.

SGK anlaşmamız yoktur ancak SGK lı hastalara muayenede %, tetkiklerde indirim uygulanmaktadır. Evde hasta muayenesi ve tetkikler yapılır.

Bölümler

 • İç Hastalıkları
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Kardiyoloji
 • Beslenme ve Diyet
 • Psikoloji
 • Acil
 • Laboratuvar-Görüntüleme

Özel Yeni Mecidiyeköy Dahil Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Yeni Mecidiyeköy Dahil Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi için yorumda bulun

  Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.