Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Kurum Adı: Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Kızılelma Cad. No:16/1 Fındıkzade
Telefon:0 (212) 586-5050
Web Sitesi:www.radyomar.com.tr41.01142228.938554
Kurum Hakkında

Radyomar AŞ 1992 ilk şubesini Fındıkzade de işletime açmıştır. 1993 yılında Mamografi ve Doppler sonografi bölümlerini ekleyen işletme 1994 yılında Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi, Doppler, Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 yılında aynı şube içerisine GE 1. 5 Tesla MR cihazını kurmuştur. 1996 – 1997 yıllarında Digital Radyoloji, Digital Anjiografi, Treadmill (Eforlu EKG), Kemik Dansitometri ve Ekokardiografi ile Panoramik Diş Röntgeni ünitelerini hizmete açan firmamız 1998 yılında da hem Bakırköy hem de Fındıkzade de aynı anda Nükleer Tıp hizmetini müşterilerine sunmuştur. 1998 Kasım ayında 1. Levent’de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören (3 * 2 mt genişliğindeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır. 1999-2009 yılları arasında Taksim’de bulunan Surp Agop Hastanesi Radyoloji Departmanını kurmuş ve çalıştırmıştır. İlk yıllarda kurmuş olduğu bütün makinaları yenileri ile değiştiren (Multislice Tomografi, Computed Radyografi- CR, 4 boyutlu Doppler US ve yeni MR) hastalarına en gelişmiş tıbbi görüntüleme ve laboratuvar tekniklerini sunan grubumuz 2006-2008 arasında PET sistemini de kurarak hizmet vermiştir.

Radyotom & Radyomar bugün 10 uzman Radyoloğun çalıştığı, çağdaş teşhis cihazlarıyla donatılmış, Türkiye’nin en aka tıbbi görüntüleme gruplarından birisidir.

Tıbbi görüntüleme yapılan merkezlerimizde esas prensiplerimiz Tıp ilkelerine saygı, bilimsellik ve kaliteden taviz vermeden hizmetinizde olmaktır. çağdaş teknoloji ve bilimin sağlayabildiği en iyi tıbbi görüntüleme ve laboratuvar incelemesini gerçekleştirmek ana amacımızdır.

Verilen Hizmetler

 • Manyetik Rezonans (MR)
 • Dijital Röntgen (C kollu)
 • BT
 • US
 • Doppler US
 • Mammografi
 • Meme İşaretleme
 • Panoramik Diş
 • EKG
 • Eforlu EKG
 • Laboratuvar

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir