Tufanbeyli Devlet Hastanesi

Kurum Hakkında

Tufanbeyli ilçesinde 2004 yılında hizmete giren Tufanbeyli Devlet Hastanesi toplumun sıhhat ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 2009 yılında 2 dahiliye 1 kadın doğum 1 aile hekimi ve bir diş tabibi, acil serviste ise 4 pratisyen tabip vazife yapmaktadır.

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Olarak vatandaşlara hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; çağdaş tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da gereksinim ve beklentilerine yanıt vermek amacındayız. Tüm bu sıhhat hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan memnuniyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

Poliklinikler

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Geriatri
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tufanbeyli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tufanbeyli Devlet Hastanesi, Adana ili Tufanbeyli ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tufanbeyli Devlet Hastanesi için yorumda bulun

    Tufanbeyli Devlet Hastanesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tufanbeyli Devlet Hastanesi için ilk yorumu yapabilirsin.