Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Amasya
İlçe:Merkez
Adres:Fethiye Mah. Mehmet Çelebi Cad. No:10/3
Telefon:0 (358) 218-4033


40.64855335.831679

Kurum Hakkında

Amasya Ağız ve Diş sağlığı merkezimiz 04-05-2007 tarih ve 4047 sayılı makam oluru ile kurulmasına izin verilmiş 22 Ekim 2007 tarihinden itibaren faaliyete adım atmıştır.

Bugün itibariyle 22 İdari Personel, 29 Diş Hekimi, 13 Hemşire, 5 Diş klinik yardımcısı, 8 Diş teknisyeni, 3 Röntgen Teknisyeni, 24 Şirket mensubu olmak suretiyle toplam 104 personelimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Merkezimizde 1 Şubat 2008 zamanı itibariyle entegre klinik emek vermesi başlatılmıştır. Hastalarımız istediği Hekime muayene olup lüzumlu tedavileri için aynı Hekimden buluşma almaktadırlar.

2013 yılından itibaren, diş hekimliğinin tüm branşlarında, muayene, incelem, teşhis ve tedavi hizmetlerinin verildiği, Mehmet Çelebi Caddesindeki yeni binamızda hizmet vermekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasya şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir