Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

Kurum Adı:Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi
Kategori:Hanım Hastalıkları ve Doğum
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31
Telefon:0 (322) 458-5800


36.99574835.329330

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1990 senesinde hizmete girmiştir. O yıllarda özel hastaneler vatanımızda sınırı olan oranda bulunmakta olup devlet hastanelerimizde yetersiz hizmet vermekteydi. Hastanemiz tüm cerrahi alanlarda hizmet vermekle beraber kurucularının branşlarından dolayı hanım hastalıkları ve doğum bölümünde öne çıkmıştır.

Senelerdir bölgede hizmet veren hastanemiz uyguladığı uygun fiyat politikası ile dar gelirli yurttaşlarımızın bile özel hastanelerle tanışmasını ve hizmet almasını elde etmiştir.

Özel hastanecilik sürecinde bir kilometre taşı olan hastanemizde binlerce hasta sağlığına kavuşmuş, bir o denli da hayata merhaba diyen bebeklerimizde olmuştur. Hastaları sağlıklarına kavuştururken sıhhat çalışanı eğitimini de elde eden hastanemizde yetişen personeller halen devlet hastaneleri de dahil olmak suretiyle tüm özel ve resmi kurumlarda hizmet vermeye devam etmektedir

Adana da özel hastaneler içinde ilk bebek dostu ünvanı kazanan hastanemiz, itimat deneyim ve dürüstlükle hizmetlerine tıptaki gelişmeleride ilave ederek devam etmektedir

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir