Ardahan Asker Hastanesi

Kurum Adı:Ardahan Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Kent:Ardahan
İlçe:Merkez
Adres:Kazım Karabekir Cad. No:22
Telefon:0 (478) 211-3230
Web Sitesi:www.gata.edu.tr


41.10885642.703001

Kurum Hakkında

Ardahan Asker Hastanesi, Ardahan ili merkezinde Hasan Sabri Paşa Kışlası bitişiğinde hizmet vermektedir.

Ardahan Asker Hastanesi 8 Eylül 2008 tarihinde ise 50 yataklı hastane olarak Erzurum Sıhhat Hizmetleri Bölge Komutanlığı’na bağlanmıştır. 2013 yılı kasım ayından itibaren Malatya Sıhhat Hizmetleri Bölge Komutanlığı’nın buyruk ve komutasında Ardahan kent merkezinde, Hasan Sabri Paşa Kışlası bitişiğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Poliklinik hizmetleri sabah 08:00-12:00 ile öğleden sonrasında 13:00-17:00 saatleri içinde yürütülmektedir. Hafta sonu ve mesai saatleri haricinde Acil Servis Kısmı bir nöbetçi hekim ve bir nöbetçi hemşire nezaretinde hizmet vermektedir.

Ardahan Asker Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ardahan Asker Hastanesi, Ardahan şehrinde askeri hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir