Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ardahan
İlçe:Merkez
Adres:Halil Efendi Mah. Kaybaşı Sokak No:1
Telefon:0 (478) 211-5972


41.10532242.691012

Kurum Hakkında

İlimizde Halil Efendi Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2008 yılının ilk aylarından itibaren halkımıza hizmet vermekte olan Sıhhat Ocağımızın ikinci katında Ağız Diş Sağlığı Merkezi hizmete açılmıştır. Diş Poliklinigimiz Eğitim Tipi Sıhhat Ocağına taşınarak halkımıza hizmet vermekte iken 2008 yılı Şubat ayından sonrasında Halil Efendi Sıhhat Ocağına taşınarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diş Polikliniği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir. Ağız Diş Sağlığı Merkezinin kent merkezine yakın olması ve ulaşımın kolay olması sebebiyle tüm yurttaşlarımızın yararlanabileceği bir merkez haline gelmiştir.

İlgili Makaleler
Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ardahan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir