Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Batman
İlçe:Merkez
Adres:Ziya Gökalp Mah Edip Solmaz Bulvarı No:1
Telefon:0 (488) 215-3185


37.88807841.125958

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2007 senesinde 20 birim ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içinde kendini sürekli yenilemiştir.

2012 yılı eylül ayında yeni hizmet binamıza taşındıktan sonrasında hasta ve doktor sayımızda mühim artışlar meydana gelmiştir. Buna bağlı klinik sayılarımız hızla artmış ve artmaya devam ediyor. Merkezimizde 46 birim ve 25 klinik mevcut olup 4 tane röntgen odası, 1 tane merkezi sterilizasyon odası mevcuttur.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Batman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir