Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Batman
İlçe:Merkez
Adres:Ziya Gökalp Mah. SSK Caddesi
Telefon:0 (488) 213-1213


37.88971241.125174

Kurum Hakkında

Hastanemiz 125 yataklı bir hastane olup; 15 poliklinik, 3 ameliyathane, yeni doğan, çocuk servisi, talasemi, çocuk cerrahi servisi, doğumhane, doğum servisi ve jinekoloji servislerine haiz bir Sıhhat Bakanlığı hastanesidir.

Hastanemiz çalışan tüm ekibiyle en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış, üstlendiği misyonla bölgede model olmayı hedeflemiştir. Hizmetlerimiz; Hasta memnuniyeti odaklı, eğitimlerle çalışanları yetkin hale getirerek hizmetine devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Batman Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimlik yönetimi altında Acil Çocuk ve Acil Kadın Doğum, Ameliyathane, Poliklinik Hizmetleri, Bebekdostu, Aile Planlaması, NST, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuarları, Transfüzyon merkezi ünitesi ve Radyoloji Ünitesi olarak Sıhhat hizmeti faaliyetini sürdürmektedir.

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak; devamlı iyileştirme anlayışıyla tüm hizmet alanların ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, standartlara uygun, çağdaş, objektif, güvenilir sıhhat hizmeti sunmak kalite politikamızdır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Batman şehrinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir