Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi

Anasayfa  / Sağlık Ocakları / İstanbul  / Adalar /  Burgazada Aile Sağlığı Merkezi

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi adresi, yol tarifi, iletişim bilgileri, telefon numarası, çalışma saatleri ve doktorların listesi gibi bilgilere ulaşıp zaman kaybı yaşamamanız adına altta detaylandırdığımız bilgileri okumanızı önemle rica ederiz.

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi adresinize en yakın kayıt olduğunuz ve size atanan uzman doktor tarafından muayene olabileceğiniz rahat temiz ferah bir ortam sağlamaktadır. Genel açılış amaçları hastanede ayakta tedavi olabilecek hastaların yoğunluğunu azaltıp hizmet kalitesini yükseltmek adına devletimizin aldığı bu karar neticesinde hizmet vermektedir. Genel olarak uzman doktorların hizmet verdiği sağlık ocakları bazı günler evde hizmet dolayısı ile doktorların ev ziyaretlerine istinaden daha geç randevu almaktadır.

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi Açılış Kapanış Saatleri

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi açılış saati gününe göre değişiklik göstermektedir, üstte de iletildiği gibi bazı günler yaşlılar için verilen evde bakım hizmeti amacı ile ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi doktorunuzun sizin sağlık ocağında olacağınız vakitte orada olup olmadığını öğrenmek adına randevu almanız gerekmektedir.

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alırım

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi ‘inden randevu almanın birkaç yolu bulunmaktadır, öncelikle internetten MHRS hastane randevu sayfasından kendi oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş sağlayıp istediğiniz gün ve saat için aile hekiminizden randevu alabilirsiniz.

Bunun dışında Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi randevunuzu telefonunuzdan 182 nolu hastane randevu merkezini arayıp istediğiniz uygun saat için randevu alabilirsiniz.

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi aile hekiminiz sizin ayakta tedavi uygulamalarınızı ve geçirdiğiniz hastalık ile alakalı size ilaç, iğne ve kan tahlili yapma gibi işlemleri sağlık ocağında sağlamaktadır.

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi laboratuvar sonuçlarınızı genelde akşam saatlerinde sağlık ocaklarını gezen seyyar bir aracın ilgili örnek merkezine götürüp sisteme aktarması akabinde sonuçları 2 gün sonra almanız mümkündür, tahlil sonuçlarınızı doktorunuz yorumlayıp durum ile alakalı yapacaklarınızı size aktaracaktır.

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi kapanış saatleri genelde tüm sağlık ocakları gibi 17.00’dir, saat 12.00 ile 13.00 arası öğle arası olduğundan dolayı ilgili hemşire ve doktorlar yemek arasında olacaklardır.

Genel olarak Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri sabah saat 08:00 12:00 ve 13:00 , 17:00 saatleri arasındadır , üstte de iletildiği gibi hastane randevu sistemine girildiğinde güncel saatler gözükecektir.

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi ve diğer sağlık ocaklarında kesinlikle muayene ücreti yoktur, Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti talep edilmesi durumunda bakanlığın ilgili birimine şikâyette bulunabilirsiniz.

Sağlık ocakları, Pazar günleri haricinde haftanın 6 günü 08:00 ve 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

İletişim Bilgileri

Telefon : 0216 382 34 20
İlçe : Adalar
Adres : Çankaya Caddesi No:6 Büyükada – İstanbul

Size en yakın sağlık ocağını web sitemiz üzerinden öğrenebilir veya arama butonundan size en yakın sağlık ocağını sorgulayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi tahlil sonuçları,

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi çalışma saatleri,

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi randevu,

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi laboratuvar sonuçları,

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi adres,

Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi telefon,

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi için yorumda bulun

    Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Büyükada Merkez Aile Sağlığı Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.