Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurum Adı: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Bornova İzmir
Telefon:0 (232) 444-1343
Web Sitesi:www.egehastane.ege.edu.tr38.4541927.212917
Kurum Hakkında

İzmir’in en aka hastanesi olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bornova ilçesinde bulunmakta ve bütün Ege Bölgesi’ne hizmet vermektedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 1816 döşek kapasiteli bir hastanedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 464 Doktor, 511 Asistan Doktor, 784 Ebe ve Hemşire, 873 öbür personel olmak üzere yekün 2632 personel ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz eğitim ve araştırma hastanesidir. Hastanemize başvuran bütün halk personeli, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK, Yeşil Kart (Devlete bağlı Eğitim–Araştırma Hastanesi’nden sevkli gelmek koşuluyla) ve ücretli hastalarımızın muayene, tetkik ve tedavileri deneyimli uzman kadromuz tarafından bilimsel ve etik kurallar ışığında yapılmaktadır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İzmir ili Bornova ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir