Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Erzincan
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mh. Uğurhan Tunçata Cd. 408. Sk. No:26
Telefon:0 (446) 224-3338


39.75360739.495337

Kurum Hakkında

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Esenlik Bakanlığı’nın 29-08-2008 tarih ve 7955 sayılı olurları ile ve lüzumlu altyapının oluşturulmasını müteakiben 2008 senesinde Erzincan Devlet Hastanesi bünyesinden ayrılarak, müstakil bir başhekimlik olarak 10 ünit ile hizmete başlamış olup şu an 21 birim ile devam etmektedir.

Misyonumuz; hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde, mevcut kaynakları doğru ve verimli bir halde kullanarak, ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bizlere güvenen bir toplum oluşturmak ve eş kıymet kurumlara örnek olabilecek bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Erzincan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir