Erzincan Asker Hastanesi

Kurum Adı:Erzincan Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Erzincan
İlçe:Merkez
Adres:Işıkpınar Köyü
Telefon:0 (446) 223-4102
Web Sitesi:www.gata.edu.tr


39.78148339.470976

Kurum Hakkında

Halen hizmet sunulan hastane binası 23 Haziran 1996 tarihinde, K.K. Komutanı Org. Hikmet Bayar tarafınca hizmete açılmıştır. 17 Ekim 2005 tarihinde Kara Kuvvetleri K.lığı bünyesinden TSK Sağ.Hiz.K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 08 Eylül 2008 tarihinde ise 50 yataklı hastane olarak Erzurum Esenlik Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.

Erzincan Asker Hastanesi Baştabipliğine minibüs ile ulaşmak için şehir merkezinden kalkan Işıkpınar köyü minibüsleri kullanılabilir.

Erzincan Asker Hastanesi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erzincan Asker Hastanesi, Erzincan şehrinde askeri hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir