Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ağrı
İlçe:Merkez
Adres:Erzurum Cad. 1017 Sk. No:4/2
Telefon:0 (472) 215-6616


39.71900543.019889

Kurum Hakkında

Merkezimiz 05-05-2008 tarihinde 4 diş hekimi ile hizmet vermeye adım atmıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar diş çekimi ve diş temizliği tedavileri ile Ağrı halkına hizmet vermektedir.

2009 senesinde mevcut hizmet binasının yetersizliğinden dolayı Erzurum caddesi üstünde bulunan 1266 m2’lik binanın kiralanması suretiyle hizmete devam edilmiştir. 10 Ünitelik olan merkezimiz Sıhhat Bakanlığının onayıyla 2010 senesinde 20 Üniteye çıkarılmıştır.2011 senesinde Merkezimizdeki Diş protez Teknisyenlerince protez yapmak suretiyle Protez Laboratuvarımız hizmete girmiştir.

İlgili Makaleler

Merkezimizde muayenehane entegre sistemine gore poliklinik düzeni mevcuttur. Ağız ve diş sağlığı mevzusunda Dünya standartlarında yeniliklere ve gelişmelere açık, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, saygı duyulan ve güvenilir bir kurum olmayı hedefliyoruz. Halkımıza bu hizmeti sunarken ekip ruhu içinde tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağrı şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir