Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Ağrı
İlçe:Merkez
Adres:Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Ulusal Eğitim Yanı No:113
Telefon:0 (472) 216-4004


39.72458843.050892

Kurum Hakkında

Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezi 11 Kasım 2013’ten itibaren hasta kabulüne adım atmıştır. Tıp merkezimizde dört ana branşta hanım doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve ek olarak ağız ve diş sağlığı kliniğinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımız ve görüntüleme ünitemizde de en güncel cihazlarla hastalarımıza hak etikleri hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Medicenter Tıp Merkezi olarak, tüm SGK kurumlarıyla, BAĞ-KUR emekli sandığı SGK ile anlaşmalarımız mevcut olup, acil ünitemiz 7 gün 24 saat hastalara sıhhat hizmeti vermektedir. Ek olarak diş ünitemizde özelikle Ağrı’da ağız diş sıhhat merkezinde yapılmayan diş implantı özellikli kanal tedavileri ve çene cerrahisi hizmetleri verilmektedir. Endoskopi ünitemizde de mide bağırsak endoskopisi hem üst mide bağırsak sistemi hem de alt mide bağırsak sistemi endoskopileri yapılmakta ek olarak düzenlediğimiz ufak müdahale ünitemizde de ayakta ufak cerrahi işlemlerinin hepsi yürütülmektedir.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi, Ağrı şehrinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir