Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi

Kurum Adı:Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Hanım Hastalıkları ve Doğum
Kent:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Derviş Paşa Mh. Dr. Mazhar Paşa Cd. No:5
Telefon:0 (272) 213-3956


38.76282930.544333

Kurum Hakkında

1973 Senesinde kurulan hastanemizi 1995 senesinde Dünya Sıhhat Örgütü ve UNICEF tarafınca tavsiye edilen başarıya ulaşmış anne sütü uygulamaları sebebiyle bebek dostu hastane ünvanı almıştır. “Bebek dostu hastane” unvanını alan hastanemiz sağlıktaki değişiklik ve gelişimleri takip ederek, güvenilir, hasta hakları saygılı, güler yüzlü ve gönülden hizmeti amaç edinmiştir.

Hastanemizde; hizmet miktarı yerine, kalite ehemmiyet kazanmıştır. Çağıl yönetim anlayışıyla hastanemiz temeline ilkin insanı koymayı başarmıştır. Hedefimiz; seçkin personel ekibiyle; günün teknolojisine uygun, daha kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmet verecek duruma gelmektir.

İlgili Makaleler
Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir