Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Kurum Adı:Bolu FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Fatih Mah. İzzet Baysal Cad. No:7 Karacasu
Telefon:0 (374) 262-8445


40.68794931.62691

Kurum Hakkında

Hastanemiz 01.08.2014 tarihinde Bolu Valiliği ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü içinde beraber kullanıma ilişkin protokol imzalamıştır. Bu tarihten itibaren hastanemiz merkez birim ve üniversite ünitesi şeklinde 2 birim olarak hizmet vermeye adım atmıştır.

Bolu Merkeze 5 km uzaklıkta olup, 173 kadrolu personel ve 375 yatak kapasitesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.

Mevcut binamız ve üniversite ünitesi içinde yedi tane fizik tedavi salonumuz, rehabilitasyon salonumuz, robotik rehabilitasyon ünitemiz, kardiyopulmoner rehabilitasyon ünitemiz, izokinetik kontrol ve egzersiz ünitemiz, denge mekanoterapi ünitemiz, hanımefendiler ve erkekler için ayrı olmak suretiyle kaplıca havuzlarımız da bulunmaktadır.

Kas ve romatizmal hastalıkları, kireçlenmeler (artroz), beyin ve sinir zedelenmeleri (nüzul), boyun, bel ve sırtta görülen fıtıklar ve siyatik hastalıkları, iltihaplı romatizma hastalıkları (ankilozan spondilit, romatoid artrit ) benzer biçimde hastalıklar için hastanemize başvuran bir oldukca hasta hizmet vermekteyiz.Ek olarak hastanemizde uygun hastalara son yılların gözde tedavi şekillerinden olan botox (botilismus toksin) uygulamaları da yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bolu şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir