İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Kent:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu
Telefon:0 (374) 275-2525


40.74954931.565425

Kurum Hakkında

Hastanemiz 100 yatak kapasitesine haiz; Bolu haricinde Ankara, Düzce, Karabük, Zonguldak, Kırıkkale ve Bartın illerine de hitap eden Bölge Hastanesi konumunda olup; 2006 senesinde zelzele sonrası Alman Kızılhaç- Kızılay İşbirliği ile yapılmış ve 2000-2006 yılları aralığında tam teşekküllü devlet hastanesi olarak çalışmış bir binada dönüşüm sonrası hizmete girmiştir.

Erişkin ve Ruh Sağlığı hizmetleri ; İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Birim Anabinası, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsü ve Cemiyet Ruh Sağlığı Merkezinde olmak suretiyle üç ayrı birimde devam etmektedir.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları polikliniklerimiz İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Birim ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsünde hizmet vermektedir.

Ayaktan tedavi meydana getirilen polikliniklerimizde çoğunlukla; Anksiyete ürkü bozukluk, toplumsal fobi, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk (saplantı-zorlantı bozukluğu) benzer biçimde içimizden bir çoğunun yaşamış olduğu ruhsal sıkıntılara; depresyon benzer biçimde fazlaca sık rastlanan duygu durum bozukluklarına ağırlıklı olarak bakılmaktadır.Bunun haricinde sigara bırakma mevzusunda tüm polikliniklerimiz hizmet vermektedir.Alkol-madde bağımlılığı, şizofreni ve aynı ruhsal hastalıklarda tedavi edilen öteki tanılar içinde yer verilmiştir.

Hastanemizde; 3 adam, 2 kadın servisi olmak suretiyle toplam 100 hasta yatağı bulunmaktadır. Servislerimizde Psikiyatri Uzmanları, Psikologlar, Toplumsal Hizmet Uzmanı, Hemşire ve Sıhhat Memurları kaliteden taviz vermeyen ekip anlayışıyla ustalaşmış tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vermektedirler. Hastanemiz yataklı servislerinde odalarımız 3 ve 6 kişilik olarak düzenlenmiş olup, alan olarak geniş, aydınlık ve ferahtır. Hastalarımızın eşyalarını koyabileceği dolaplarımız ve etejerlerimiz bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Psikiyatri

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Bolu şehrinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir