Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4
Telefon:0 (374) 215-3494


40.73518231.603673

Kurum Hakkında

Merkezimizde Fresenius 4008S marka 16 tane diyaliz makinesi bulunmaktadır. Fresenius firmasının makinaları, diyalizörleri ve setleri kullanılmaktadır. Tüm cihazlar CE belgelidir. Merkezimiz’de Aquaro su sistemi, endotoksin filtresi, flexi boru sistemi kullanılmaktadır. Diyaliz makinalarımız FRESENİUS 4008 S OCM’li model olup, OCM modülü yardımıyla diyaliz esnasında kan sodyum (Na+) değerleri, üre temizleme oranları ve diyaliz yeterliliği izlenebilmektedir.

Diyaliz salonumuzun zemini hastaneler için üretilmiş olan anti-bakteriyel ve yanmayan, kir ve mikrop barındırmayan ithal araç-gereç ile kaplanmıştır. Hastalarımız yataklarında tedavi seansının dolmasını beklerken yataklarının başındaki LCD tv’den tüm uydu yayınlarını izleyebilir. Hasta yakınları hastalarını web ortamından arzu ettikleri an takip ve denetim edebilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir