Özel SFY Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel SFY Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Birlik Mahallesi 17. Sok No:9
Telefon:0 (312) 496-5407


39.88335732.871215

Kurum Hakkında

7 Kasım 2006 tarihinde 06/25 sayı ile, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan SFY Diyaliz Merkezi; Ankara İli Çankaya İlçesi Birlik Mahallesi 17. Sok No:9 adresinde tesis edilmiş olup. SSK, Emekli Sandığı sözleşmeleri ile hasta tedavisine başlamıştır. SFY Diyaliz Merkezi bir RENMED Kuruluşudur.

Diyaliz solisyonlarının üretiminde Sektörde %40 paya sahip olan RENMED 1991 den beri Diyaliz Merkesi İşletmeciliği de yapmaktadır.

SFY Diyaliz Merkezi; Diyaliz alanındaki tecrübesi deneyimli uzman kodrosu ve en son teknoloji ile donatılmış merkezi ile Çankaya, Birlik Mahallesi, GOP. Kırk Konaklar, Yıldız, Oran, Seyran Bağları ve Büyük Esat gibi Diyaliz Merkezi bulunmayan semtlerin yanı sıra uzak semtlerede hizmet vermektedir. Hasta tercihinin öncelikte olması özgürlüğünün kısıtlanmaması kalite ve rekabet anlayışının bir yansıması olmaktadır. Hastanın yaşam kalitesini yükseltmek en önemli hedefi olan SFY Diyaliz Merkezi Transplantasyon merkezleri ile koordineli çalışmalarına da nakil olmaya müsait tüm hastaları ile devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel SFY Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel SFY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir